15 grudnia
2014
Marcin Gerwin

Zdjęcie: PolandMFA/Flickr.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w Bookarni, zatytułowane „Naprawianie miasta” w czwartek, 18 grudnia, w Bookarni, przy ul. Haffnera 7/9 w Sopocie! Początek o godz. 18.30. Spotkanie podzielone jest na dwie części: w pierwszej przedstawione zostaną różne pomysły na poprawę jakości życia w naszych miastach, które zastosować można nie tylko w Sopocie, lecz także w Gdańsku, w Gdyni czy w innych miastach. Mogą to być rozwiązania m.in. społeczne, organizacyjne, technologiczne, architektoniczne. Przedstawią je Agnieszka Jurecka, Barbara Marchwicka, Agnieszka Lasota, Marcin Węsławski i Marcin Gerwin. Czas przeznaczony na każdą prezentację wynosi 7 minut. Z kolei druga część spotkania to otwarta dyskusja na temat przyszłości naszych miast, kierunku, w jakim powinny się rozwijać oraz o pomysłach na to, co w nich można zmienić. Zapraszamy! Organizatorem spotkania jest Sopocka Inicjatywa Rozwojowa.


Komentarz